מרקיד
ישיבת ועדה לצרכים מיוחדים מיום 9-5-2010
9/05/2010

נוכחים:-ויקטור גבאי-יו"ר ארגון המדריכים, עדי אתירם,לאה הדדי, דוד יהל, מאיה גבע,, מיכל ים, רפי כחלון,אושרה בן-הר, רז מגן, שמעון קינן, שמוליק שובלי, מוטי דנינו.

הוזמנו ולא הגיעו: לאה משעל, גלית חיים, יוסי תפילין

לאה הדדי-הדברים שאני אומרת הם על דעתי בלבד.יו"ר הוועדה-עדי אתירם- אינו מתאים לתפקיד. עדי נבחר בצורה לא חוקית.הוא דואג בעיקר לאינטרסים האישיים שלו. יש לבחור חבר אחר לתפקיד שייבחר ע"י חברי הוועדה.

אושרה-עדי נבחר ע"י הוועדה בפסח שעבר-יש על כך פרוטוקול ואח"כ ע"י המזכירות של הארגון. להזכירכם, אורלי באור משה תלם וגלית חיים נבחרו גם ע"י המזכירות.

כחלון רפי - הייתה התנגדות לעדי עוד בתחילת דרכו. מאז שהוא נבחר, לא נעשה כלום למעט וויכוחים ללא סוף אם עדי יכול לשמש כיו"ר או לא.אני רואה רק את טובת היושבים על כסאות גלגלים מול עיני ויש לעשות הכל כדי שהכל יהיה טוב יותר.

הוויכוחים מיותרים ואין זה משנה מי עומד בראש כל עוד יש לו זמן, יכולת ורצון למלא את התפקיד.

דוד יהל- אני לא תמכתי בויקטור ליו"ר הארגון אבל ברגע שהוא נבחר תמכתי בו. בעדי אני לא מוכן לתמוך וכל עוד הוא מכהן כיו"ר, אני לא מוכן להגיע לכרמיאל עם החוגים שלי.

רז מגן – אינני חושב שעדי מתאים לתפקיד ויש דרך טובה יותר לבחור  את היו"ר , לדעתי דוד יהל מחרחר מלחמות מהיום שבו היינו בקורס יחד.

 

אושרה-אני פונה לשמעון-אם דוד יהל לא יבוא-זה אכן אומר שהחוג של ראשון לא יגיע?

שמעון-אני צריך לדבר על זה עם שובלי ונחליט ביחד.

מאיה גבע-אני מקריאה את המכתב מלאה משעל-היא תומכת בכל החלטה שנקבל. מספרת על שקרה בכרמיאל ואמרה שלא ראוי שעם התנהגות כזו עדי יהיה היו"ר.

ויקטור גבאי-אני רוצה להגיד שהוועדה שלכם היא הפעילה ביותר מכל הוועדות שקיימות.אני רואה את העשייה של עדי ואני מאד מרוצה. הייתי מבקש שתגידו  מה לא בסדר בתפקוד של עדי.המזכירות, כמו שהיא ממנה יו"ר היא גם יכולה להעבירו מתפקידו אם הוא אינו ממלא אותו כראוי, זה אינו המצב כרגע.

לא ניתן לשנות את תקנון הארגון ואין שום אפשרות שחברי הוועדה יבחרו את היו"ר.

האפשרות למנות מישהו חיצוני שיהיה יו"ר לא מקובלת עלי. יש לתת לעדי הזדמנות נוספת. אני מוכן לשמש מעין יו"ר על. כל בקשה שלכם לעדי תועבר במייל גם אלי ואני אדאג שהנושא יטופל.

לגבי ההרקדות בכרמיאל-הוועדה החליטה שאוהד אטייה ירכז את ההרקדה. הוא העביר מייל לכולם מי רוצה להרקיד איתו. מי שיביע רצונו להשתתף-יעביר לו מייל. מוסכם בזאת שכל מרקיד יהיה לבדו על הבמה ללא התערבות המרקידים האחרים.

רשימת הריקודים שיורקדו תהיה מהרשימה המעודכנת שאושרה תעביר בימים הקרובים. ריקוד שנרקד בכמה חוגים-יוכל להיכלל ברשימה לרבות ריקוד אחד נוסף שכל חוג ייבחר שלא מהרשימה.

עבור לתוכן העמוד